881 261 198

Możesz Też Zostawić Nam Swój Numer!
Oddzwonimy!

 Imię
Numer telefonu
Twój e-mail (opcjonalnie)
Wiadomość (opcjonalnie)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

881 261 198

Masz pytania? Zadzwoń!

  881 261 198

www.ekstra-pranie.pl_logo_sklepu
pranie-tapicerki-meblowej-bielsko
06 lutego 2023

Pranie Tapicerki Wieliczka

Szukasz możliwości prania tapicerki w Wieliczce, Skawinie lub Krakowie? Dobrze trafiłaś!
Dojeżdżamy w cenie usługi! Skontaktuj się z nami lub przeczytaj, dlaczego warto to zrobić
😉

 


Pranie tapicerki meblowej jest ważne, ponieważ:
 

  1. Poprawia higienę: Pranie tapicerki meblowej pomaga usunąć kurz, brud, roztocza, bakterie i alergeny, które gromadzą się na powierzchni mebli.

  2. Przedłuża żywotność mebli: Regularne czyszczenie zapobiega powstawaniu plam i zabrudzeń, co może skracać żywotność mebli.

  3. Odświeża wygląd: Czyszczenie tapicerki meblowej może odświeżyć kolory i wzory, przywracając meblom ich pierwotny wygląd.

  4. Zwiększa komfort: Czysta tapicerka meblowa jest przyjemna w dotyku i pozytywnie wpływa na komfort użytkowania mebli.

  5. Zwiększa wartość: Meble w dobrym stanie są warte więcej i łatwiej je sprzedać, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Reasumując, pranie tapicerki meblowej jest korzystne zarówno z punktu widzenia higieny, jak i estetyki i wartości mebli.


Sprawdź Najczęściej Zadawane PytaniaJak to wszystko wygląda?


Pranie tapicerki polega na usuwaniu brudu, kurzu i plam z powierzchni mebli tapicerowanych, takich jak sofy, fotele, pufy i inne. Proces ten można wykonać za pomocą specjalnych środków do czyszczenia tapicerki i sprzętu, takiego jak urządzenie do parowania lub maszyna do czyszczenia ciśnieniowego.

W pierwszej kolejności trzeba dokładnie odkurzyć powierzchnię mebla i usunąć wszelkie wystające zabrudzenia, takie jak piach i kurz. Następnie należy nałożyć środek do czyszczenia i dokładnie wszorować go w tkaninę, aby rozpuścić brud i plamy. Po kilku minutach należy dokładnie wypłukać materiał wodą ze specjalną płukanką i możliwie szybko ją wysuszyć.

Ważne jest, aby używać odpowiedniego środka do czyszczenia i płukania, który jest dopasowany do rodzaju tkaniny i nie uszkodzi jej. Przed rozpoczęciem prania warto również sprawdzić, czy producent mebla nie zaleca innej metody czyszczenia.


Dojazd do czyszczenia tapicerki w Krakowie jest zawarty w cenie usługi, a minimalna jej wartość to 200 zł. Mowa tu o meblach wielkogabarytowych. Resztę cennika sprawdź niżej.
 

Sprawdź Cennik Usług

 

Jeśli masz więcej pytań, zadzwoń lub zostaw do siebie numer, a porozmawiamy o szczegółach czyszczenia u Ciebie tapicerki!

Walerego Eljasza-Radzikowskiego 100G

31-315 Kraków
Ekstra-Pranie Tapicerki Kraków

881 261 198

Zobacz też

26 lutego 2024
  Czyszczenie na sucho wykładzin biurowych oraz dywanowych, to metoda pielęgnacyjna służąca do konserwacji i utrzymywania w czystości obiektów w których czas oddania do użytku jest kluczowy. W tej procedurze nanosi
14 lutego 2024
  Czyszczenie materacy utrzymuje podstawową estetykę, stając się również koniecznością, jeśli myślimy również poważnie o zdrowiu. Systematyczne dbanie o czystość materacy ma istotny wpływ na jakość snu oraz ogólny stan zdrowia.
11 lutego 2024
1.Wpływ czystych wykładzin w przedszkolach Krakowa na zdrowie dzieci W świecie, gdzie edukacja i opieka nad naszymi najmłodszymi stają się coraz bardziej priorytetowe, nie można pominąć znaczenia czystego i bezpiecznego
05 lutego 2024
Czyszczenie tapicerki jest efektywną metodą na wyeliminowanie zabrudzeń, które akumulują się zarówno na wierzchniej warstwie, jak i wewnątrz materiału. To nie tylko walka z kurzem, brudem, roztoczami, bakteriami i alergenami,