881 261 198

Możesz Też Zostawić Nam Swój Numer!
Oddzwonimy!

 Imię
Numer telefonu
Twój e-mail (opcjonalnie)
Wiadomość (opcjonalnie)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

881 261 198

Masz pytania? Zadzwoń!

  881 261 198

www.ekstra-pranie.pl_logo_sklepu
człowiek przy kanapie z odkurzaczem piorącym robi wycene
05 lutego 2024

Pranie Kanapy Katowice - Cennik

Czyszczenie tapicerki jest efektywną metodą na wyeliminowanie zabrudzeń, które akumulują się zarówno na wierzchniej warstwie, jak i wewnątrz materiału. To nie tylko walka z kurzem, brudem, roztoczami, bakteriami i alergenami, które mogą negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie i zdrowie. Dotyczy to również plam powstałych na skutek kontaktu z jedzeniem, napojami, obecności zwierząt, działalności dzieci czy innych elementów. Niektóre plamy mogą okazać się wyjątkowo oporne na domowe metody czyszczenia i będziemy potrzebowali specjalistycznego sprzętu oraz środków czystości. Specjalizujące się w czyszczeniu tapicerki firmy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, by skutecznie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, odzyskując dla Ciebie i mebli ich oryginalny stan i barwę.

 

Ogólny cennik prania tapicerki znajdziesz tutaj 

Cennik Usług | Pranie Tapicerki Cena | Pranie Fotela Kraków Cennik

 

Natomiast tutaj skupimy się na tym, co ma wpływ na cenę finalną czyszczenia i wypunktujemy najważniejsze z nich aspekty.


Cena finalna czyszczenia tapicerki meblowej w Katowicach może być zależna od wielu czynników, wśród których można wyróżnić:
 

1. Rodzaj tapicerki: Różne materiały wymagają różnych metod i środków czyszczących, co może wpłynąć na koszty. Materiały impregnowane fabrycznie są łatwiejsze w czyszczeniu, lecz tylko na początku ich użytkowania. Po latach używania impregnat schodzi, zabrudzenia wnikają wgłąb struktury włókien, przez co czyszczenie przestaje być tak efektywne. Wszelkie zalania w tych miejscach, gdzie impregnat jeszcze występuje, skutkują problematycznością w wyciągnięciu ich przez owy impregnat z powrotem na zewnątrz.


Więcej o impregnacji, którą również odnawiamy, opisaliśmy w tym krótkim tekście - 

Impregnacja Tapicerki Materiałowej Kraków
 

2. Stopień zabrudzenia: Bardziej zanieczyszczone meble mogą wymagać więcej pracy i preparatów nanoszonych kilkukrotnie, co podnosi cenę usługi. Po każdym naniesieniu chemii zmiękczającej zabrudzenia i rozpuszczającej plamy na kanapie, następuje płukanie materiału. W niektórych przypadkach, czynność trzeba wielokrotnie powtarzać. Przyjmujemy, iż na jeden mebel przypada jeden zbiornik płukanki. W sytuacji, gdy potrzeba do wyczyszczenie trzy, cztery albo i więcej zbiorników, rośnie zużycie chemii oraz czas na to potrzebny.
 

3. Rozmiar i liczba mebli: Większe lub liczniejsze meble to więcej pracy, co również zwiększa koszt czyszczenia. 
Większość jest określana telefonicznie, ewentualnie po przesłaniu zdjęć mebli. Lecz już na pewno po przyjeździe na miejsce usługi. 

 

4. Konieczność stosowania specjalistycznych środków czyszczących: Niektóre materiały wymagają droższych, specjalistycznych preparatów, co wpływa na ostateczną cenę. Naturalne włókna, plamy, niezidentyfikowane ciężkie zabrudzenia. To wszystko wymaga czasu i odpowiedniej chemii. 
 

5. Dojazd do klienta: Bardzo duża ilość zleceń jest realizowania 'przy okazji' innego zlecenia i nie doliczamy z tego tytułu dodatkowych kosztów. Jest to wliczone w cenę usługi czyszczenia tapicerki w Katowicach. Jeśli przytrafi się komuś nagła sytuacja i chciałby od razu skorzystać z naszych usług, zostanie to uzgodnione telefonicznie w chwili wykonania usługi.

Działamy na dużym obszarze, lecz nie musisz się martwić o koszty dojazdu. Ustalamy kalendarz indywidualnie miastami. 


Tutaj jest wymieniony obszar działania

Pranie Tapicerki Katowice
 

6. Dodatkowe usługi: Zabezpieczanie tapicerki środkami impregnującymi, nakładanie powłok usuwającej alergeny, czy usuwanie trudnych plam może być dodatkowo płatne. Są to dodatkowe usługi opisane w cenniku.


W tym artykule opisujemy usuwanie alergenów 

Usuwanie alergenów czyszczenie tapicerki meblowej roztocza Kraków

 

7. Częstotliwość czyszczenia: Regularnie czyszczone meble mogą być tańsze w utrzymaniu, ponieważ nie gromadzi się na nich tyle zanieczyszczeń. Dodatkowo, jeśli to my czyściliśmy wcześniej wasze meble, jesteśmy pewni, iż chemia użyta do ich czyszczenia była odpowiednia i nie będziemy mieli żadnych niespodzianek podczas ich prania.

 

8. Gwarancja na usługę: Dajemy gwarancje na swoje usługi, często suszymy też w cenie meble, jeśli istnieje taka możliwość.

 

9. Opinie i referencje: Nasze ceny nie są najniższe, lecz gwarantujemy zadowolenie podparte opiniami klientów! Sprawdź nasze opinie w Google niżej.


Oddział Ekstra-Pranie Tapicerki Kraków Radzikowskiego 100G 


Oddział Ekstra-Pranie Tapicerki Katowice Marii Skłodowskiej-Curie 26

 

Jeśli masz więcej pytań, zostaw je w formularzu niżej. Możesz zostawić swój numer telefonu oraz e-mail. Nie wahaj się również do nas zadzwonić, zawsze odpowiemy na Twoje pytania!


Sprawdź również naszą nowszą wersje cennika pod tym linkiem, w którym możesz złożyć zamówienie online

Ekstra-Pranie | Zamów ONLINE| Zamów Mobilne Pranie Przez Internet

 

 


 

Walerego Eljasza-Radzikowskiego 100G

31-315 Kraków
Ekstra-Pranie Tapicerki Kraków

881 261 198

Zobacz też

26 lutego 2024
  Czyszczenie na sucho wykładzin biurowych oraz dywanowych, to metoda pielęgnacyjna służąca do konserwacji i utrzymywania w czystości obiektów w których czas oddania do użytku jest kluczowy. W tej procedurze nanosi
14 lutego 2024
  Czyszczenie materacy utrzymuje podstawową estetykę, stając się również koniecznością, jeśli myślimy również poważnie o zdrowiu. Systematyczne dbanie o czystość materacy ma istotny wpływ na jakość snu oraz ogólny stan zdrowia.
11 lutego 2024
1.Wpływ czystych wykładzin w przedszkolach Krakowa na zdrowie dzieci W świecie, gdzie edukacja i opieka nad naszymi najmłodszymi stają się coraz bardziej priorytetowe, nie można pominąć znaczenia czystego i bezpiecznego
05 lutego 2024
Czyszczenie tapicerki jest efektywną metodą na wyeliminowanie zabrudzeń, które akumulują się zarówno na wierzchniej warstwie, jak i wewnątrz materiału. To nie tylko walka z kurzem, brudem, roztoczami, bakteriami i alergenami,